Obalenie 15-tu obietnic „Matki Bożej” dla odmawiających róża

Obalenie 15-tu obietnic „Matki Bożej” dla odmawiających róża

Postprzez Haper » 31 gru 2014, o 16:33

Różaniec to herezja, która nie jest poparta przez Biblię. Jest mi smutno, że tak wiele osób dało się nabrać na tą naukę KRK. Nie ma ona nic wspólnego ze Słowem Bożym, tylko z tradycją i szatańskimi objawieniami (jak Fatima).

Teraz przedstawię 15 obietnic „Matki Bożej” dla osób odmawiających różaniec i skonfrontuję je z Biblią.

1. Tym wszystkim, którzy odmawiają mój różaniec pobożnie, obiecuję specjalną ochronę i szczególną łaskę.

Brzmi świetnie, ale co to za „specjalna ochrona” i „szczególna łaska”? Tania gadka, musisz powiedzieć coś więcej. A co z „mój różaniec”? Skoro różaniec należy do Maryi, to gdzie miejsce dla Boga? Jedna myśl mi przychodzi do głowy. Skoro katolicy są całym sercem, ciałem i duchem zaangażowani w czczenie „Maryi Dziewicy”, Jezus jest ignorowany. Założę się, że jeśli przebywasz na nabożeństwie katolickim, to na pewno słyszysz o Maryi wyniesionej ponad niebiosa. Co Biblia mówi na temat tej pogańskiej praktyki?

Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. – Flp 2:9-10

Jeśli posłuchasz jakieś nabożeństwa w KRK usłyszysz tylko „Maryja, Maryja, Maryja”. Biblia naucza, że TYLKO imię Jezusa powinno być wywyższone, bo pod innymi imieniem NIE MA zbawienia.

I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni. – Dz 4:12

2. Ci, którzy będą mi wiernie służyć odmawiając różaniec otrzymają pewną szczególną łaskę.

W Biblii nie ma takich bzdur, Bóg nie każe nam czegoś bezmyślnie recytować/powtarzać. Wręcz przeciwnie, potępia takie praktyki…

Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. – Mt 6:7

Reszta artykułu znajduje się w linku pod spodem dla chętnych:

https://atakujnwo.wordpress.com/2014/12/30/obalenie-15-tu-obietnic-matki-bozej-dla-odmawiajacych-rozaniec/
,,Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują."
Haper

Re: Obalenie 15-tu obietnic „Matki Bożej” dla odmawiających

Postprzez kesja » 31 gru 2014, o 21:12

Moim zdaniem różaniec to cos muzułmańskiego ,nie czegoś takiego w dziejach Israela.
Nawet nie warto o nim wspominać,podobnie jak z fatimska.
kesja

Postprzez Haper » 31 gru 2014, o 23:01

kesja napisał(a):Nawet nie warto o nim wspominać,podobnie jak z fatimska.

Właśnie warto o nim wspominać dla uświadomieniu innym jak wiele fałszu się w tym kryje. Dla tych, którzy znają prawdę nie ma to żadnego znaczenia prócz tego, który niesie uświadomienie tym, którzy mało wiedzą i mało widzą. :)
,,Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują."
Haper

Postprzez MieczDucha » 4 lut 2015, o 08:49

"A do sprzedających gołębie powiedział: Wynieście to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca domu kupieckiego.
17 I przypomnieli sobie jego uczniowie, że jest napisane: Gorliwość o twój dom zżarła mnie" - Ewangelia Jana 2:16-17 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - jak wiadomo to tylko fragment całej wypowiedzi, która brzmi tak :

" Stałem się obcy braciom moim I nieznany synom matki mojej, (10) Bo gorliwość o dom twój pożera mnie, A zniewagi urągających tobie spadły na mnie" - Psalm 69:9-10 Biblia Warszawska

- "synom matki mojej" - synowie matki to rodzeni bracia . "Bo nawet jego bracia nie wierzyli w niego." - Ewangelia Jana 7:5 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

, dogmaty maryjne to wielkie zwiedzenie. Wcielenie Chrystusa było nadnaturalne - Maria była dziewicą i pozostała nią aż do urodzenia Chrystusa. Natomiast kolejne dzieci Marii były owocem jej związku z Józefem - mieli normalne relacje małżeńskie
,
MieczDucha

Postprzez kesja » 5 lut 2015, o 09:07

Nieznany synom matki mojej - w innych miejscach poprostu przestawia sie jako ze sa to kuzyni czyli ze Miriam nie ma
z nimi nic wspólnego.
A jak z tego wybrną bo ten werset jakos pomijany.

Bo nawet bracia jego nie wierzyli w Niego - kuzyni ?

Matka i bracia twoi - kuzyni
w izbie górnej zgromadzili sie bracia - kuzyni

Dogmat maryjny to przeniesienie kultu Izydy czy jak mówia Semiramidy.
kesja

Powrót do ZAGROŻENIA / ZWIEDZENIE